Ataköy Halı Yıkama

 

Ataköy halı yıkama sektörünün vaz geçilmez ve bir o kadar da güvenilir halı yıkama firması Erdem Halı Yıkama kendine olan özgüveni sayesinde bugün son teknoloji ürünü tam otomatik halı yıkama makinalarıyla oluşturmuş olduğu makine parkurunu Ataköy halkımızın hizmetine sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Ataköy İstanbul’da hizmet sektörünün en rekabetli olduğu ilçelerimizden birisidir. Bu aşamada Ataköy halı yıkama firmaları da kendi aralarında oluşan rekabetten payına düşeni almaktadırlar. Öyle ki halı yıkama işinden anlayanda bir yer açmış anlamayanda. Hele de kendilerini profesyonel halı yıkama firması olarak tanıtanlar da var ya işte pes denecek kadar insanın aklı alıyor.

Her önüne gelen oto yıkamacıdan tutunda kaldırım altı çalışan birçok kendini firma zannedenler halı yıkama işine soyunmuş görünmektedir. Buda hem bu hizmete yıllarını vermiş, gerçek anlamda halı yıkama hizmeti eren hem de halkımızın sağlığıyla oynama gibi gereksiz bir çabanın içine girilmiştir. Bu nedenle halılarımızı yıkamak için verdiğimiz firma ya da sektörde adı ne olarak geçerse geçsin kimin ne iş yaptığını nasıl bir iş yaptığını iyi düşünmemiz gerekmektedir. Halılarınızı yıkansın diye veriyorsunuz, Ataköy’de halı yıkama yapan firmalar bir şekilde size ulaşıp halılarınızı yıkama için alıyor ama, halılarınız eve geldiğinde tamda bir hüsran. Nedeni ise yıkamak için verdiğiniz halılarınızın eskisinden daha kirli veya hiçbir işlem yapılmamış şekilde geri gelmesi. Ataköy halı yıkama fabrikaları hizmet konusunda yaptığı çalışmaları bir bütün olarak diğer çalışmalarında da sürdürmektedirler.

Ataköy ilçemizde verilen bu halı yıkama hizmeti genel anlamda müşterinin memnun olmasına yönelik bir çaba gerektirmektedir. Halı alırken insanlarımız bütçelerine ve kullanım amaçlarına göre almalı ve birde yıkama konusunda özellikleri hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Nasıl ki bir kıyafet alırken kumaşına, cinsine veya yıkama derecesine bakılıyorsa, bu halı içinde geçerli olmalıdır. Halılarda yıkama aşamasında dokuma ipliğine ve yıkama derecesine göre değişiklik gösterir.