Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler halı yıkama fabrikaları arasında bölgenin vazgeçilmez halı yıkama firması olan Erdem halı yıkama fabrikası değerli Bahçelievler halkının yılın her günü hizmetindedir. Yılların verdiği deneyim, bilgi ve birikimle her zaman halkının yanında olan bir sorumluluk ilkesinden hareketle halı yıkama konusunda en iyi hizmet vermenin gerekçeli gururunu yaşamaktayız.

İlçe halı yıkama firmaları sıralamasında lider konumda bulunan halı yıkama firmamız hizmet ağında gösterdiği performansla her geçen gün artan müşteri listesine yenileri eklemektedir. Bahçelievler halı yıkama firmamız verdiği hizmet kalitesinde, ilk andan itibaren evinizden halı almayla başlayan ve bütün aşamaları bitirdikten sonra tekrar evinize yıkama sonrası teslim edene kadar büyük sorumluluk bilinciyle işinin gereğini yerine getirmektedir.

Bahçelievler’de halı yıkama yapan firmalar bu sorumluluk sayesinde kazandığı ödülde en büyük payı, yaptığı dürüst çalışmaya borçludur. Hele de Bahçelievler’de en iyi halı yıkama firması olma özelliğimizi de bu dürüst ve ilkeli çalışmamıza borçluyuz. Çalışma sistemimiz konusundan biraz bahsedecek olursak. Bir evde halı yıkama konusunda alınan karar gereği bize ulaşan müşterimizin ilk önce adresi alınmakta ve alınan adrese ücretsiz olan Bahçelievler halı yıkama servisimiz gelmektedir. Gelen servisimizde istediğimiz kriterler arasında her zaman hane halkına güler yüzlü olmak ve halı yıkma üzere evden halıları alırken mutlaka hane halkını rahatsız etmeyerek ve eve girdiğinde ilk önce evin müsait olup olmadığını soracaktır. Eğer ev müsait isi ayaklarına yanlarında getirdikleri galoş vb. türdeki poşetleri giymek zorundadırlar. Bizim zaten baştaki en büyük amacımız halkımızın ve bize halılarını yıkatmak isteyen Bahçelievler halkının sağlığını düşünmektir.

Bu amacımızdan hiçbir zaman ödün vermedik vermeyeceğiz de. Bizim için müşteri sağlığı her şeyin önünde gelmektedir. Tabii maddi kazançlar için bir sektörde hizmet vermekteyiz ama bu hizmeti verirken de insanlığın gereklerini yerine getirmekten de geri duramayız. Her şeyin başı sağlık sloganıyla çıktığımız bu yolda halı yıkama adına en iyi bildiklerimizi yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Bahçelievler’de en iyi halı yıkayan firma ödülümüzde bu nedenle verilmiştir.