Bakırköy Halı Yıkama

 

Bakırköy halı yakama şirketleri arasından sıyrılıp lider pozisyonunda olan Erdem Halı Yıkama Fabrikası kendine olan özgüven çerçevesinde Bakırköy ilçemizde halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Yaşam alanlarınızda halı yıkama ve temizliği konusunda en büyük yardımcınız olan firmamız, kullandığı hijyenik ve kaliteli halı yıkama şampuanları ile halılarınızı yıkamakta ve dezenfekte etmekte olup halılarınız fabrikadan yeni çıkmış gibi size özel halı kılıflarında teslim edilmektedir.

Halı ve benzeri yer döşemelerinizde temizliğin simgesi ve ikinci adresiniz olan firmamız en zor ve inatçı halı lekeleri ile baş edebilmenin yollarını bulmuş ve temizlemektedir. Halıma yağ döküldü lekesini nasıl çıkartabilirim? Halıdaki çay lekesini nasıl çıkartabilirim? Sorunuyla karşı karşıya kalan ev hanımlarımız, bu gibi yağ lekesi ve çay lekesi artık kâbusunuz olmaktan çıkıyor.

Bir telefon kadar yakın olan firmamız anında yardımınıza yetişmekte ve halılarınızı pırıl pırıl yıkayarak size eski mutluluğu yaşatmaktadır. Bildiğiniz gibi halıdaki yağ lekesi en zor ve çıkması kolay olmayan bi leke çeşididir. Halıdaki çay lekesi de aynı ayarda bir lekedir. Bu tür lekelerin profesyonel bir ekip tarafından müdahale edilmeden çıkması ve temizlenmesi neredeyse imkânsız denecek kadar zordur. Özellikle de yağ lekelerinden zeytinyağı lekesi çok zahmetli bir yıkamayı gerektirir. Peki, zeytinyağı lekesi halıdan yıkama ile nasıl çıkar? Böyle bir sorunla karşı karşıya geldiğinizde ilk yapmanız gereken müdahale evde bulunan limonlardan hemen bir tane keserek halı üzerinde bulunan lekenin üzerine sıkmanızdır. Bu şekilde yaptığınız taktirde limon halı üzerindeki yağı çözerek halıyla temasını ve kalıplaşmasını engelleyecektir.

Ilık bir su ve bez yardımıyla da halı üzerinde biriken fazlalıklar alınıp tahliye edilir. Yaptığınız bu işlemler halıdaki yağ lekesini ya da çay lekesini götürmez. Ancak kirlerin halı yıkama şamasında daha kolay çıkmasını sağlayabilir. Bundan sonraki yapacağınız işlem ise en yakın ya da Bakırköy’de en iyi halı yıkama fabrikası ile iletişime geçmeniz gerekir.