Esenler Halı Yıkama Fiyatları

Esenler Halı Yıkama

 

Esenler Halı Yıkama Fiyatları

Esenler bölgesinde halı yıkama işi yapan bir çok firma halı yıkama fiyatlarına zam yapmış olsa da biz Ata Halı Yıkama Fabrikası olarak  sezon başında zam yapmadık. Hem müşterilerimizin ekonomik durumu hemde giden malzeme sarfiyatı ile ilgili arada bir uygunluk söz konusu olunca zam yapmadık. Genelde uygun fiyatlarda güvenilir kalitede halı yıkama hizmeti veriyoruz. Esenler halı yıkama fiyatları İstanbul’un bütün bölgelerine göre yine de uygun yapılmaktadır. Esenler halı yakama firmamız size bir telefon kadar yakın olup, gün içerisinde ücretsiz servislerimiz sayesinde evinizden alınır. Halı yıkama Esenler fabrikamızda çok hijyenik şartlarda uygulanmaktadır. Esenler halkımız halılarını bize yıkattığı zaman hiç bir şekilde pişman olmayacaktır. Esenler halı yıkama fiyatları ile de halkımızın ekonomik durumu göz önüne alınarak belirlenmede ve kaliteyi ucuza yıkaya bilmektedir.

Esenler halı yıkama olarak temiz ve sağlıklı bir ortamda halılarını yıkatmak isteyen Esenler halkının her zaman hizmetindeyiz. Esenler halı yıkama fabrikamız yaz kış, dört mevsim değerli halkımıza hizmet vermektedir. Tam otomatik halı yıkama ve kurutma makinalarında halılar güvende ve tertemiz olarak teslim edilmektedir. Halılarımız belki de zamanımızın yarısından fazlasını üzerinde geçirdiğimiz, evimizin olmazsa olmazlarından bir parçasıdır. Bu yüzden çok kullanıldığı için kirlenen halılarımız düzenli olarak yıkanmalı veya temizlenmelidir. Aksi takdirde içerisinde beslediği bakteriler sayesinde hastalanmamıza veya bize zarar vermesi kaçınılmazdır. En azından altı ayda bir yıkanması gerekir.

Ücretsiz servislerimiz aracılığıyla adreslerinizden alınan halılarınız karışmaması için ayrı ayrı barkotlamış olarak fabrikaya getirilir. İlk önce kabaca üzerindeki tozlar, tüyler vb. maddelerden temizlenerek hav alma işlemine tabii tutulurlar. Son sistem tam otomatik hal yıkama makinalarında yıkanan halılar, halı sıkma makinalarıyla tamamen sudan arındırılarak sadece üzerindeki nemle kalır. Nemli halılar özel yapılmış halı askı aparatlarına yerleştirilerek kurmaya bırakılır. Halı kurutulan yerler toz. Duman, kötü hava vb. etkenlerden uzak özel olarak yapılmış odalardan oluşmaktadır. Bu kış aylarında bunlardan farklı olarak halı kurutma odalarında da aynı işlemi görürler.

Leave A Reply