Erdem Halı Yıkama

Erdem Halı Yıkama Fabrikası 2005 yılında İstanbul’ da siz değerli halkımıza halı yıkama hizmeti vermeye başlamış. Yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyimle hizmet standardını geliştirerek binlerce kayıtlı müşteri potansiyeli ile kendini büyütmüş, güvenilir ve kaliteli halı yıkama hizmeti ve sağlıklı müşteri sloganıyla yola çıkmış bu yolda iş alanını ve makine parkurunu geliştirmiş bir İstanbul halı yıkama fabrikasıdır.

Sizi sizden çok düşünen bir anlayışla halı yıkama da gösterdiği sağlık ve hijyen kurallarına uyarak, yıkamada kullandığı halı yıkama şampuanlarını titizlikle seçerek, müşteri sağlığını ön planda tutmaktadır. Erdem Halı Yıkama sürekli kendini geliştiren ve teknolojik takiple halı yıkama makine parkurunu günden güne büyütmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Yeniliklere her daim açık olan halı yıkama fabrikamız ücretsiz ve yaygın servis ağıyla siz halkımızın hizmetindedir. Halı yıkama sistemlerinde her geçen gün yeni bir yöntem ve yeni bir taktikle halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve ışıltılı haliyle yeniden size mutluluğu tattıracak bir temizlik sağlamaktadır.

İstanbul gibi metropol bir şehirde ve her geçen gün artan nüfus yoğunluğunu da göz önünde bulundurursak ister istemez halı yıkama sektöründe de artan rağbet karşısında yeni firmalar kurulmaktadır. Halı yıkama hizmetleri fabrika ortamında yapılmaktan önce herkes kendi halılarını bildik yöntemlerle ya balkonlarda, ya da beton yapılı yerlerde elle yıkamaktaydılar. Elle ve yerde yıkanan halılar istenilen temizliği vermemekte ve aynı zamanda yerden alınan mikrop ya da bakteri tarzı organizmalarla daha da sağlıksız bir şekle dönüşmekteydi. Daha doğrusu nerdeyse yıkanmamış olsaydı daha temiz kalacaktı denilebilir.

Firmamız koltuk yıkama fiyatları uygunluk açısından en uygun fiyatları ve kesin çözüm sunan koltuk yıkama şirketleri arasında kendisini kanıtlamış koltuk yıkama incelikleri alanında uzmanlaşmıştır. İstanbul gibi büyük ve güzel ilimizde koltuk yıkama hizmetinde kusursuz temizlik sunmanın gayreti içinde olan firmamız, yerinde koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. İstanbul koltuk yıkama fabrikaları büyük bir sektör haline dönüşürken bu dönüşüm esnasında halı yıkama adına sağlam bir yer edinen firmamız binlerce kayıtlı müşteri potansiyeline sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. İstanbul halı yıkama alanında da faaliyet sürdüren ve İstanbul halı yıkama fabrikaları arasında lider konumda bulunan firmamız halı yıkama fiyatları ile de uygun ve pratik çözümler sunmaktadır.

Halı temizliği hem kendi sağlığımız için hem de halının uzun ömürlü olması için düzenli bir şekilde yapılması gerekir. En az altı ayda bir ya da yılda üç defa halılarımız düzenli bir şekilde temizlenmeli ya da bir halı yıkama fabrikasında yıkanmalıdır. Bu şekilde hem kendi sağlığımızı korumuş hem de halımızın ömrünü uzatmış oluruz.