Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetleri fabrika ortamında yapılmaktan önce herkes kendi halılarını bildik yöntemlerle ya balkonlarda, ya da beton yapılı yerlerde elle yıkamaktaydılar. Elle ve yerde yıkanan halılar istenilen temizliği vermemekte ve aynı zamanda yerden alınan mikrop ya da bakteri tarzı organizmalarla daha da sağlıksız bir şekle dönüşmekteydi.

Halı temizliği hem kendi sağlığımız için hem de halının uzun ömürlü olması için düzenli bir şekilde yapılması gerekir. En az altı ayda bir ya da yılda üç defa halılarımız düzenli bir şekilde temizlenmeli ya da bir halı yıkama fabrikasında yıkanmalıdır.

En iyi halı yıkama fabrikası bulmak için bir çok halı yıkama fabrikaları ile irtibata geçip iyi bir araştırma yapmak yada en azından referansı güçlü bir halı yıkama firmasına halılarınızı yıkatmanız gerekir.

İyi bir halı yıkama fabrikası İstanbul genelinde bulmak için ilk önce komşuların yıkattığı fabrikalar olabilir ya da sizin daha önce yıkattığınız bir yer olabilir. Yılan her günü halı yıkama kapasitemiz mevcuttur.