Yeni Yazılar
Esenler halı yıkama

Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama

Esenler halı yıkama firmamız kurulduğu günden bu yana Esenler halkımıza kaliteli ve güvenilir halı yıkama konusunda hizmet vermektedir. Halı yıkama hizmeti kapsamında halılarınız bizimle güvendedir. Sağlıklı ve temiz bir halı yıkama inceliği için fabrikamızla iletişime geçebilirsiniz. Bize gelen halılarınız yıkama öncesi belirli aşamalardan geçmeden önce halılarınızın herhangi bir yerinde yıkama riski taşıyan bölgeler kontrol edilir.
Bazı halılar yıkama sırasında öncesine dayalı çürüme nedeniyle makinalara takılmakta ve yırtılmaktadır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için halılarda önceden oluşan yırtılmalar ve deformeler tesit edilir. Tespit edilen yırtılmalarla veya yırtılmaya müsait olan yerlerle ilgili müşterinin halı yıkama onayı alınır.

Esenler Halı Yıkama Fabrikaları

Esenler halı yıkama fabrikaları sıralamasında en iyi halı yıkama firmaları aranırken daha önceleri referansları kontrol edilir. Biz, Esenler Halı Yıkama Fabrikası olarak kendi sistemimize kayıtlı binlerce müşteriye hitap ederken önce müşteri memnuniyeti, daha sonra kendi çıkarlarımızı düşünüyoruz.

Esenler’de halı yıkama adına bildiklerimizin en iyisini yapmaya çalışıyor ve en kısa zamanda müşterilerimize dönüş sağlıyoruz. Halılarınızın evden alınmasından tutunda yıkanıp tekrar evinize teslim edilen geçen sürede halılarınızın başına bir şey geldiğinde sorumluluk tamamen bize aittir.

Yaygın ücretsiz servis araçlarımızla evinizden veya iş yerlerinizden alınan halılarınız çok temiz ve sağlıklı bir şekilde yıkanıp yine aynı servis araçlarımızla kurutulmuş ve poşetli bir biçimde adresinize teslim edilmektedir. Eğer yirmi dört saat içerisinde halılarınızdan memnun kalmadığınız taktirde halılarınızı tekrar yıkamaya ücretsiz yaparak yeniden yıkama aşamasına tabii tutuyoruz.

Esenler halı yıkama fiyatları

Esenler halı yıkama fiyatları uygunluğu açısından da en uygun halı yıkama fiyatları bizdedir. Fabrikada yapılan halı yıkama ile elde yapılan yıkama arasında dağlar kadar fark vardı. Çünkü elde yıkanan halılar köpükleme sırasında yeterince durulanmadığından, halı üzerinde köpük kaldığından kuruma sırasında bu deterjan kalıntıları sıcak hava ile temas ettiğinde sarımtırak bir renk almakta ve sanki halınız hiç yıkanmamış gibi durmaktadır. Oysa tam otomatik makinalarda yıkanan halılarınız hem durulama aşamasında defalarca durulanmakta hem de yıkandıktan sonra halı sıkma makinaları ile yüksek devirde sıkıldığından içerisinde su kalmamaktadır. Sıkama makinasıyla işlem gören halılarınız sadece rutubetli olarak çıkmakta buda halı kurutma odalarında kısa sürede kurumakta ve ilk günkü gibi doğal rengini almaktadırlar.

About admin

Bunuda Oku

yatak yıkama

Yatak Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir