Yeni Yazılar
koltuk yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama denilince evdeki; koltuk takımları, oturma grupları, kanepe, çekyat vb. mobilya eşyalarının kirlenmesi neticesinde temizlenme yöntemiyle yıkanma işlemine tabii tutulması aklımıza gelmektedir. Neticede koltuk yıkama bir temizlik biçimi ve sistemidir.

Daha önceleri her evde koltuk bulunmaz bulunan evlerde ise temizliği evde bulunan ev hanımları yapardı. Ancak günümüzde profesyonel koltuk yıkama firmalarının kurulmasıyla ev ya da iş yeri sahipleri koltuklarını koltuk yıkama firmalarına yıkatmaya başlamışlardır. Zamanla bu daha da ilerleyerek artık insanlar koltuklarını İstanbul için örnek verecek olursak İstanbul’da en iyi koltuk yıkama yapan firmalar araştırmasına girerek koltuklarını en iyi koltuk yıkama firmaları sayesinde temizletmekte ve yıkatmaktalar.

Koltuk Temizleme Hizmetleri

Koltuk yıkama konusunda her ne kadar birçok bilgiler varsa günümüz şartlarında bu bilgilerin çoğu geçerliliğini yitirmiş durumdadır. Bunun nedeni ise günümüz teknolojisi ile daha önceki teknolojik şartların arasındaki farkın çok büyük olmasından kaynaklanıyor. İstanbul koltuk yıkama sektöründe koltuk yıkama ve koltuk temizliği alanında hizmet veren birçok koltuk yıkama firması bu teknolojiden uzak hizmet vermektedirler.

Koltuk yıkama basit bir temizlik hizmeti değildir. Çünkü el emeği göz nuru veya birçok paralar verilerek alınan koltuk takımlarınız sıradan bir halı yıkama firması tarafından yıkandığında veya temizlendiğinde inanın gerçekten birçok zararını sonradan göreceksiniz. Nedeni ise koltuk yıkama sırasında kullanılan deterjanlardan tutun da koltuk yıkama fırçasının sertliği, koltuk kumaşına verdiği zararı, kullanılan deterjanının koltuk yüzeyinde kalan atıkları ve en önemlisi de vakum gücü düşük koltuk yıkama makinaları kullandıklarından ilk bir iki gün temizlenmiş gibi görünen koltuk yüzeylerinin bir iki günden sonra dipteki kirleri tekrar kusması sonucu koltuklarınız daha da kötü bir durum alacaktır.

Koltuk Yıkama Firmaları

Bunun sonucunda da koltuk yıkama firmaları kendi aralarında rekabet ve iyi bir koltuk yıkama yöntemi sayesinde amansız bir yarış içine girmektedirler. Koltuklarınızı yıkatmak istettiğiniz de bunu evde koltuk yıkama yöntemiyle kendiniz de yapabilirsin ama neticeden memnun kalıp kalmayacağınız belli değil. Çünkü koltuk yıkama öyle herkesin yapabileceği bir temizlik sistemi değildir.

Koltuk yıkama ve stor perde yıkama sektöründe İstanbul’da uzun yıllardan beri hizmet veren Ata Koltuk yıkama ve Halı Yıkama firmaları kullandığı son teknoloji ürünü makinalar ve insan sağlığına uygun anti bakteriyel temizlik ilaçları kullanarak sağlığınızı ön planda tutmakta koltuk, halı, stor perde, sandalye oturma gurubu, çekyat, yatak, yorgan, battaniye ve döşemelerinizin yıkanması, temizlenmesi ve sağlıklı bir şekilde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunması için profesyonel kadrosu ile ve mobil ekibiyle yerinde sağlıklı kaliteli ve hijyenik temizlik hizmeti sunmaktadır. Koltuk yıkama alanında kendini kanıtlamış % 100 müşteri memnuniyeti, sağlık ve temizlik garantisi vermektedir.

About admin

Bunuda Oku

istanbul stor perde yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama konusunda işinin uzmanı olarak yıllardan beri İstanbul genelinde stor perde yıkama hizmeti …